INDIVIDUÁLNA ONLINE TERAPIA
MAPA ŽIVOTA

MAPA ŽIVOTA - INDIVIDUÁLNA ONLINE TERAPIA - Regresna Terapia - Andrea Stünkel

Všetko, čo prežívame, sa v nás ukladá. V tej istej emócii, v ktorej to prežívame. Fakty sú v nás zapísané s emóciami, ktoré sa okamžite so spomienkou vynoria. Pozitívne emócie sú magnet, liečivá mantra, aj kľúč. Všetci máme albumy plné fotiek a emócii a preto sa k nim vraciame. Spájame sa s emóciami v minulosti aj cez asociácie. Pri pohľade na fotografiu znovu cítime prijatie, pohladenie, objatie, vôňu, radosť aj mladosť, silu, nadšenie, alebo obavu, stiahnutie, smútok, bolesť, stratu a vinu.

Sme aj duchovné bytosti a prišli sme sa učiť spoznať emócie, prežívať ich, kultivovať, triediť a ukončovať ich, alebo premieňať na dary.

Všetci zrkadlíme svoju životnú skúsenosť tým, ako prejavujeme a hodnotíme svoje emócie,
ktoré sme prežili. Sú hĺbkou, ktorá je bohatstvom. V terapii sú kompasom, ukazujú kadiaľ kráčať a ako našľapovať pri otváraní spomienok, zápisov v podvedomí. Sú kormidlom i motorom, spúšťajú dynamiku dosiahnutia cieľov, aj zázrakov.

Počas jedného online sedenia s meditáciou MAPA ŽIVOTA prechádzame životom ako emocinálnou krajinou, od prvého nádychu, cez prítomnosť až po moment smrti, posledného výdychu. Cesta úplným, kompaktným celkom života je oslobodzujúca, motivačná, liečivá. Umožňuje uchopiť cez malé fraktály jedinečné majstrovské dielo, ktorým život je. K tomu je nutné spriechodnenie uzlov, ukončenie zápletiek, blokov v emočnej vrstve ľudskej bytosti. Po oslobodení je možné získať dynamiku uchopenia vlastnej cesty a z fraktálov uzrieť v dostatočnom nadhľade jej zmysel, poslanie, smerovanie a cieľ.

Tento proces je hlboko sebapoznávací, odhaľuje tajomstvá osobnosti. Niekedy máme o sebe predstavu a myslíme si, že je jasná, zrozumiteľná. Klienti však s prekvapením zisťujú, že sami seba až tak veľmi nepoznajú a okolie ich vníma ako nečitateľných. Práve preto, že sa neprejavujeme a nevnímame ako celok. Uchopená a prejavená kontinuita sebalásky je elixír života, liek.

Pozrieť sa na seba z nadhľadu, s postojom prijatia, podpory, pokory a naplnenia, je spojenie s pohľadom boha. Vnímame svoj život ako jedinečný dar a cítime spojenie so všetkým.

PRÍKLADY TÉM, KTORÉ JE MOŽNÉ RIEŠIŤ NA ONLINE TERAPII MAPA ŽIVOTA

 • KTO SOM, ODKIAĽ SOM PRIŠIEL A KAM SMERUJEM
 • POTENCIÁL NA VZŤAHY
 • DOMOV, MIESTO NA ŽIVOT
 • PRÁCA, ŽIVOTNÉ POSLANIE
 • PENIAZE – SEBAHODNOTA
 • ODPUSTENIE RODIČOM, UZAVRETIE OSOBNEJ A RODOVEJ TRAUMY
 • PLODNOSŤ – POČATIE POTOMKA
 • PRÍPRAVA NA RODIČOVSTVO A PÔROD
 • ZÁVISLOSŤ
 • NEVYLIEČITEĽNÁ CHOROBA – UMIERANIE
 • SPIRITUALITA – CITLIVOSŤ
 • TRAUMA – BOLESŤ TELA I DUŠE
 • TREST – VINA A VIERA – VZŤAH S BOHOM

Po spoznaní mapy aktuálneho života, ktorý práve žijeme, je možné technikami regresného návratu, vytvoriť aj MAPU MINULÝCH ŽIVOTOV. Dozvedáme sa tak absolútny potenciál duše. Získavame odtlačok cesty duše v životoch a aj v priestoroch a čase medzi životmi.

Prekračujeme dimenzie a dotýkame sa archetypálnych vrstiev univerza. Končia sa karmické uzly a začína absolútne prijatie, pochopenie a prepojenie. Je možné odovzdať sa v dôvere svojej ceste.
Sme pútnici vesmírom a matka Zem je jediné miesto, kde môžeme vnímať v ľudskom tele svoje srdce spojené s dušou. Cítiť a rezonovať. Vidieť seba v hmote a premieňať božské na pozemské.
Je to nádherné divadlo, hráme v ňom hru života, sme herec, režisér a zároveň divák. Vždy tu a teraz.

MAPA ŽIVOTA je spôsob ako sa dozvedieť o čom je konkrétny scenár jedného života, alebo si pozriete celú sériu životov a pochopíte ešte hlbšie zmysel celého diela v jeho dokonalosti, jednoduchosti a genialite.

Prihlásiť sa na
Upozornite ma na
guest
0 komentáre
Inline Feedbacks
View all comments